به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟
تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

تعطیلی دوشنبه 6 آذر 96 مصادف با 8 ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶

تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است آیا دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با هشتم ربیع الاول تعطیلی رسمی است ؟ که در ادامه در سایت گلناک می خوانید.

یک اتفاق نادر در تقویم‌های سال ۹۶ افتاده است.

در تقویم های رسمی پنج تعطیلی میان‌هفته دیگر تا آخر سال وجود دارد. شهادت امام رضا در تاریخ ۲۸ آبان، ولادت حضرت رسول و امام صادق در ۱۵ آذر، ۲۲ بهمن، شهادت فاطمه‌زهرا در اول اسفند و روز ملی‌شدن صنعت‌نفت در ۲۹ اسفند.

این در حالی است که طبق بند ح از ماده ۳۷ قانونی به نام قانون «احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور»، هشتم ربیع‌الاول به‌مناسبت سال‌روز شهادت امام حسن‌عسکری و آغاز امامت حضرت‌مهدی، تعطیل رسمی تعیین شده است.

این قانون در ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ در روزنامه رسمی منتشر شده و از آن‌جایی‌که تقویم رسمی موسسه «ژئوفیزیک دانشگاه تهران» به عنوان مرجع تقویم و سررسید رسمی در نیمه‌سال قبل(۹۵) تدوین شده، این تعطیلی در آن قرار نگرفته است.

تعطیلی دوشنبه 6 آذر 96 مصادف با 8 ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ مصادف با ۸ ربیع الاول تعطیل رسمی است ؟

بنابراین باید گفت که دوشنبه ۶ آذر، مصادف با ۸ ربیع الاول نیز تعطیلی رسمی است.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس: با توجه به قطعی شدن مصوبه مجلس، ششم آذرماه امسال مصادف با هشتم ربیع الاول تعطیل رسمی است.

با تایید و ابلاغ شورای نگهبان؛

روز دوشنبه هشتم ربیع الاول (ششم آذرماه ۹۶) روز شهادت امام حسن عسگری (ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج) تعطیل رسمی است.

اخبار تکمیلی در سایت گلناک http://www.golnak.com منتشر خواهد شد.

لغو تعطیلی دوشنبه ۶ آذر ۹۶ هشتم ربیع الاول توسط مجلس شایعه یا واقعیت

مشاهده آخرین اخبار

امتیاز 4.14 ( 7 رای )
اشتراک گذاری مطلب
کپی برداری از مطالب سایت با درج لینک منبع به گلناک مجاز است