دانلوددانلود فیلم

فیلم ماجرای درگیری مرز مهران بین زائرین اربعین حسینی و یگان ویژه

فیلم ماجرای درگیری مرز مهران بین زائرین اربعین حسینی و یگان ویژه

فیلم ماجرای درگیری مرز مهران بین زائرین اربعین حسینی و یگان ویژه
فیلم ماجرای درگیری مرز مهران بین زائرین اربعین حسینی و یگان ویژه

درگیری مرز مهران

فیلم ماجرای درگیری مرز مهران بین زائرین اربعین حسینی و یگان ویژه بر اساس اخبار منتشر شده در فضای مجازی در ۱۵ آبان ۹۶ چند روز مانده به روز اربعین حسینی در مرز مهران بین نیرو های نظامی و امنیتی و مردم زائر درگیری پیش امده است.

هنوز اطلاعات دقیق و موثق از علت این درگیری منتشر نشده است.

اما آنچه که منتشر شده است نشان می دهد که درگیری زائران با نیروی انتظامی و نظامی بر سر این بوده است که عنوان شده زائران ویزا ندارند هر چند پاسپورت داشته اند.

در این بین تعدادی از زائران با نیروی های نظامی درگیر شده و حتی مجروح شده اند و نیرو های نظامی به زور زائران را به مهران و از آنجا به ایلام منتقل نموده و آنها را راهی شهر خود کرده اند. لازم به ذکر است اینگونه اتفاقات و درگیری ها در مرز مهران تقریبا هر سال به وجود امده است. تایید درگیری مرز مهران روز های اخیر توسط رئیس ستاد اربعین تایید شد.

جمع‌آوری ۱۰۰هزار نفر از افراد فاقد مجوز در مرزهای کشور وی درباره حضور افراد فاقد مجوز و ویزا در مرزهای کشورمان در ایام اربعین حسینی گفت: حدود ۱۰۰ هزار نفر از افراد فاقد مجوز و ویزا در روزهای اخیر جمع‌ آوری و به عقب عودت داده شدند که به‌ طور حتم برخورد با افراد فاقد مجوز به‌ طور کامل انجام گرفته است.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی درباره دستگیری ۲۵ نفر از افراد فاقد مجوز نیز اظهار کرد: دو گروه ۲۵ نفره و ۱۱ نفره که قصد داشتند از مسیرهای غیرمجاز و غیر از مبادی مرزی برای سفر اربعین خروج پیدا کنند توسط دستگاه‌های ذی‌ ربط شناسایی و جمع‌ آوری شدند که به‌ طور حتم برخورد با افراد فاقد مجوز تا آخرین ساعت ادامه خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری تسنیم

گردآوری: گلناک

دانلود فیلم

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا